DOBRA ZMIANA JUŻ OD RANA czyli kolekcjoner kotów i jego gang

Udostępnij na:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Wszystkie podane dane są zgodne z faktami.

1. Wszystkim w Państwie Polskim (od posady w radiu po prezydenta) rządzi nie znający słów hymnu Polski kolekcjoner kotów Jarosław Kaczyński, który (przegrał 6 wyborów pod rząd) a w ostatnich, które wygrał PiS dostał (w Warszawie) mniej głosów niż nielubiana Ewa Kopacz.

2. Kolekcjoner kotów nie sprawuje żadnej funkcji i nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności.

3. Obowiązki premiera pełni jego trzecioligowa służąca Beata Szydło , wcielając w życie dyrektywy w oparciu o doświadczenia zdobyte w zadłużonej po uszy gminie Brzeszcze.

4. Prezydenta udaje jego osobisty i najwidoczniej ubezwłasnowolniony podpisywacz Andrzej Duda (ksywa „Maliniak” lub „Długopis”) , który nie potrafi nawet rozliczyć się z kosztów podróży do Nowego Tomyśla, ale ma ładny krawat.

5. Służbami specjalnymi kieruje znany z nadużywania władzy i chybionych prowokacji w stylu harcerskim (amatorska próba pułapki na Leppera, nieudany chwyt na niby wille Kwaśniewskiego) Mariusz Kamiński skazany przestępca ułaskawiony poprzednio przez podpisywacza kolekcjonera kotów. Skazany za nadużywanie władzy i łamanie prawa w czasie kierowania służbami specjalnymi.

6. Prokuratorem Generalnym jest funkcjonariusz partyjny Zbigniew Ziobro , który cudem uniknął trybunału stanu za nadużycia stanowiska, gdy poprzednio pełnił to stanowisko. Ziobro to mściwy paranoik, który jest przekonany, że lekarze w szpitalu zabili mu ojca, który był chory na serce. Żona lekarza, który leczył ojca Ziobry miała już „niespodziewane kontrole” w miejscu swojej pracy. Przypomina to metody stalinowskie typu „nie mamy haka na ciebie, dorwiemy twoja rodzinę”

7. Korupcję w Policji będzie wykrywał Minister Spraw Wewnętrznych Mariusz Błaszczak (zwany powszechnie „płaszczakiem” od płaszczenia się przed kolekcjonerem kotów), którego pierwszą nominacją w Policji było mianowanie skorumpowanego komendanta głównego Policji Zbigniewa Maja (faceta który pierwszy raz w życiu widział bidet) i oskarżenie opozycji o swój błąd.

8. W mediach publicznych pluralizm zapewnia bezideowy skoczek, który udzielał się w siedmiu, różnych partiach politycznych, prywatnie rozwodnik, chuligan polityczny, i wulgarny kłamca, a przede wszystkim sługus i funkcjonariusz partii rządzącej Jacek Kurski, (który żyjąc w III RP jak pączek w maśle, kupił po zaniżonej cenie czyli za 20 tys. zł Leśniczówkę (wartą 10 razy więcej), nihilistyczny oszczerca z tuzinem prawomocnych wyroków za zniesławienie.

9. Ministrem obrony został Antoni Macierewicz (w młodości fanatyczny miłośnik mordercy i komunisty Che Guevary – twórcy pierwszych obozów koncentracyjnych na Kubie) paranoik i zwolennik teorii spiskowej dziejów, który doprowadził do rozbicia wielu partii prawicowych. Jego hobby to zaprowadzanie porządków w strukturach NATO w nocy przy pomocy łomu i wytrycha w oparciu o kadry nastolatków z prowincji (jeden z nich był szefem apteki pod Łodzią – no skądś Antek musi brać te prochy!!!)

10. Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kieruje Daniel Obajtek koleś, który ma w toku dwa procesy- o łapówkarstwo i przekroczenie uprawnień.

11. Przewodniczącym Sejmowej Komisji Praw Człowieka jest komunistyczny prokurator Stanisław Piotrowicz, odznaczony przez komunistyczne władze za zamykanie opozycji.

12. Na czele sejmu stoi były hipis i narkoman o pseudonimach „Penelopa” i „Członek” Marek Kuchciński , absolwent policealnego Studium Ogrodniczego. Przez wiele lat nie dawał rady pokonać drugiego semestru na KULu ale według kolekcjonera kotów świetnie nadaje się do kierowania parlamentem.

13. Dyrektorem wszystkiego (nawet stadniny) zostaje się z nadania partyjnego. Warunkiem jest jednak całkowity brak doświadczenia i znajomość/pokrewieństwo z kimś z władz partyjnych. Ten system ma zapobiec niedobrej korupcji i kumoterstwu.

14. W radzie nadzorczej największej państwowej spółki Energetycznej w kraju (PGE) pojawia się kumpela kolekcjonera kotów Janina Goss, która pożyczyła mu prywatnie 200 tys. zł. Jej kompetencje to leczenie ziółkami mamy rencisty.

16. Autorytetem moralnym i artystycznym środowiska kolekcjonera kotów oraz członkiem komitetu poparcia dla kandydata kociarza na Prezydenta jest Jerzy Zelnik, agent SB o pseudonimie „Jaracz”

17. Prawą ręką w partyjnym gangu kolekcjonera kotów i współtwórcą rządu „Dobrej Zmiany” jest młodociany bandyta i złodziej (pseudonim „Lolo”) poseł PiS Joachim Brudziński, który (jak twierdza jego szkolni koledzy) okradał młodszych i słabszych kumpli podczas dojazdów do szkoły.

19. Gwiazdą medialną i gorącą obrończynią działań gangsterskich kolekcjonera kotów jest posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która mając tytuł profesora wykłócała się z internautami , że w języku polskim mówi się „wziąść”, a nie „wziąć”. Jej zdaniem ci którzy mówią „wziąć’ to lewacy. Słowacki i Mickiewicz strzelają (symbolicznie) samobója, a Miodek z Bralczykiem umierają ze śmiechu.

20. Człowiek, który ma ściągać z nas podatki czyli minister finansów w rządzie sklejonym przez mafiosa kociarza, Paweł Szałamacha brał BEZPRAWNIE diety poselskie w czasie gdy przebywał przez rok na stypendium w USA.

21. Ministrem Spraw Zagranicznych w gangsterskim rządzie kolekcjonera kotów jest Witold Waszczykowski – pogromca wegetarian i rowerzystów, człowiek, który nierozważnie i bez sensu obraził wszystkich swoich ważnych partnerów w Unii Europejskiej, uzyskując w zamian niepotrzebną obniżkę prestiżu i notowań naszego kraju za granicą.

22. Efektem zmasowanej Dobrej Zmiany w III RP jest jak na razie obniżenie wiarygodności Polski na arenie międzynarodowej jako partnera w UE i NATO (a tym samym pchanie nas w łapy Rosji i Putina) , spadek wartości złotówki (najniższa wartość od lat 90.), obniżenie ratingów dla Polski, ucieczka kapitału zagranicznego z terenów PL.

23. Masowe już w tej chwili odbieranie funduszy takim instytucjom obywatelskim jak instytucja Rzecznika Praw Obywatelskich i pchanie ich w firmy związane z chciwym biznesmenem Tadeuszem Rydzykiem (który popierał propagandowo gang kolekcjonera kotów w wyborach, a który dla własnego bezpieczeństwa i kamuflażu teatralnego swoich interesów występuje publicznie w roli pobożnego księdza). Warto dodać, że w stanie wojennym, gdy wielu rodaków walczyło za wolność i ojczyznę, siedziało w więzieniach, biznesmen Rydzyk był cynicznym uczestnikiem komunistycznego życia gospodarczego, tandetnym groszorobem, dalekim od polityki cwaniaczkiem, który handlował w Niemczech i Polsce walutą i sprzętem muzycznym. W latach 90. miał dobre kontakty z wywiadem rosyjskim i KGB, o co dawno temu oskarżał go sam kolekcjoner kotów, ale dziś obaj trzymają sztamę i podejrzane związki rosyjskie Rydzyka już mu nie przeszkadzają.

24. Minister Skarbu w rządzie gangsterskiej Dobrej Zmiany to Dawid Jackiewicz wysoce nadpobudliwy człowiek o temperamencie kibola, który w wyniku szarpaniny na przystanku autobusowym we Wrocławiu w 2006 roku zabił człowieka, jak twierdzi „w obronie zaczepionej żony”. Sąd go uniewinnił, ale czy taka osoba powinna zarządzać finansami państwa? To już nie było w kręgu PiS nikogo kto nie ma na swym życiowym koncie trupa ?

24. Swoim nic nie zagraża! Po zwycięstwie gangu kolekcjonera kotów w ostatnich wyborach doszło do (prawie natychmiastowego) uwolnienia ludzi związanych z praniem pieniędzy i niejasnymi aferami finansowymi w SKOK Wołomin (m.in. na wolność wyszedł prezes Mariusz G.) SKOK i jego liczne odnogi są sponsorami przedsięwzięć politycznych i medialnych gangu kolekcjonera kotów (m.in. niby „niezależne i niepokorne” – śmiechu warte, portal Wpolityce i tygodnik WSieci)

25. Propagandową szczekaczką gangu Dobrej Zmiany (współautorką książki „Resortowe dzieci”) jest sowicie opłacana i nagradzana przez NOWY UKŁAD dziennikarka Dorota Kania, skazana na dwa lata więzienia (w zawieszeniu) za powoływanie się na wpływy w rządzie PiS i wyłudzenie 270 tys. zł od rodziny lobbysty Marka Dochnala.

26. O moralnej jakości kadr „dobrej zmiany’ świadczy życiorys gwiazdy parlamentu, posła gangu kolekcjonera kotów Stanisława Pięty, który w młodości włamywał się do samochodów i kradł portfele. Jak twierdzi czynił to z pobudek „patriotycznych”.

Nie da się ukryć, że wszystkie DOBRE ZMIANY PiS, w które naiwnie uwierzyli ci, którym znudziły się PRZEGNIŁE do bólu rządy Platformy, idą w kierunku ZAWŁASZCZANIA przestrzeni publicznej przez kolejny CHORY UKŁAD.

Zmiana PO na PiS to taka ZMIANA jakby anginę zamienić na ZAPALENIE PŁUC. Tylko czekać kiedy przewodniczącym prestiżowego Towarzystwa Chopinowskiego zostanie koleś który NIE ZNA się na muzyce i tych wszystkich walcach i polonezach, ale za to świetnie mu się pije wódkę marki Chopin.

Close Menu