1. LECH NA USTAWKACH.
Jarosław Kaczyński broniąc kibolskich bijatyk ujawnił, że jego brat Lech Kaczyński, w czasach szalonej młodości też brał udział w ustawkach. Na przyklad, gdy był w lesie na grzybach, bił się z myślami, bo nie rozróżniał maślaka od prawdziwka. Robił też ustawki w pałacu prezydenckim, gdy seryjnie ustawiał opróżnione przez siebie butelki po winie na stole. A gdy obaj dorabiali się z Jarosławem, to wiele ustawek przeprowadzili w trakcie przetargów w spółkach skarbu państwa.
2. DOBRANOCKA DLA DOROSLYCH.
Dobra wiadomość dla miłośników bajek dla dzieci. Wraca Jacek „Ściema” Kurski, bo ma już dosyć szwędania się między nogami Prezesa na poziomie jamnika. Aktywnie wspiera Karola Alfonsa Nawrockiego nie tylko dobrą radą, bo chce zlikwidować obecne bezrobocie wśród przypadkowych przechodniów w TVP.
3. POPARCIE PO WĘGIERSKU.
Rośnie poparcie dla Karola Nawrockiego…na Węgrzech. Z dobrym słowem o kandydacie PiS wystąpił eurodeputowany Fideszu Josef Szajer. Tak, to ten sam orędownik konserwatywnych wartości, co w czasie pandemii brał udział w słynnej na cały świat gejowskiej orgii w Brukseli.
Gdy pojawiła się policja zwabiona głośną muzyką i jękami rozkoszy, eurodeputowany Josef uciekał nagi po rynnie. Taka bezkompromisowa postawa Szajera wzbudziła podziw na całym świecie. Prawicowi politycy nawet na gejowskich orgiach pamiętają o wartościach rodzinnych i spuszczają się tylko po rynnie, dzwoniąc jajami o blachę w rytmie czardasza.
4. WYROKOWCY GENTLEMANI.
Media ujawniły kim byli szacowni gentlemani biorący udział w głośnej ustawce Lecha Poznań i Lechii Gdańsk, której uczestnikiem był dzisiejszy kandydat na prezydenta Karol Nawrocki. Wielu z nich to kryminaliści, gangsterzy, skazywani za handel narkotykami, torturowanie kobiet, sutenerstwo, pobicia z udziałem bejzboli i maczet oraz napady. Zdaniem wybitnego prawnika i strażnika konstytucji Andrzeja „Długopisa” Dudy, ci ludzie to szachetni panowie stosujący zasady gentleman’s agreement.
5. ABSENCJA NA BIJATYCE.
Kibole angielskiego klubu Chelsea zdemolowali centrum Wrocławia po meczu z konkurencyjną drużyną. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że w bijatykach nie wziął udział ich wielki fan Karol Nawrocki, który obok tatuaży Lechii Gdańsk ma na cyckach także tatuaże właśnie tego angielskiego klubu. Niestety Karol Nawrocki nie mógł wziąć chwilowo udziału w rozróbie, bo miał spotkanie z emerytami w sprawie kawalerek. 
