Show

Udostępnij na:

Skiba Stand Up Comedy

Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak “Świat według kiepskich”, Król Przedmieścia” czy “Daleko od noszy”.
Stand Up Comedy to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, spróbuje wystartować w wyborach na prezydenta kosmosu oraz podpowie jak łatwo oblać egzamin z molestowania seksualnego…a to wszystko w programie SKIBA ZROBI WAM DOBRZE! Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi? Przed wami człowiek, który nie zna słów “tabu”, “cenzura” i “polityczna poprawność”, słowny koktajl Mołotowa z płynem rozweselającym, beczka śmiechu o napędzie atomowym…Krzysiek Skiba!!!

Kabaret Muzyczny Krzysztofa SKIBY – SKIBA SHOW

Program kabaretu muzycznego Krzysztofa Skiby to dynamiczny, estradowy show z udziałem aktorów i wokalistów, którzy parodiują znanych światowych wykonawców muzyki pop. Wszystko to okraszone jest soczystą konferansjerką szamana sceny Krzysztofa Skiby i wzbogacone piosenkami z repertuaru gwiazd oraz aktywnymi konkursami, w które angażują się widzowie.
Fragmenty tego programu wielokrotnie prezentowała telewizja (np. programie „Sylwester w Jedynce”, w Kabaretowej Lidze Dwójki, „Śpiewaniu na wezwanie”, „Kraj się śmieje” oraz kabaretowym programie „Fabryka Śmiechu”). Skiba występował gościnnie w skeczach kabaretu Ani Mru Mru oraz w programach kabaretu Koń Polski. Prowadził tez programy kabaretowe Lalamido (wspólnie z Pawłem Konnakiem 1992-99 TVP 2) oraz Skibomagiel (2009 TELE 5). Znany jest też jako aktywny konferansjer, autor tekstów piosenek dla zespołu Big Cyc z którym wydał 20 płyt, satyryk i felietonista (miał swoje felietony m.in. w CKM i w tygodniku “Wprost”).
Skiba prowadził w telewizji także takie programy jak: “Podróże z żartem” (wspólnie z Beata Pawlikowską) w TVP 2. “Mini szansa” (w TVP 2) czy “Uwaga! Hotel! w Polsacie.
Ze swoim muzycznym kabaretem występuje na scenie już od ponad piętnastu lat zawsze mając świetny kontakt z widownią. Zobaczyć Skibę poza Big Cycem to wyjątkowa okazja.
Razem ze Skibą na scenie często prezentują się artyści o których informacje podajemy poniżej:

 


Weronika Korthals

wokalistka,dyrygentka, instrumentalistka urodzona na Kaszubach w rodzinie z muzycznymi tradycjami. Występowała w musicalu “Metro”. Dwukrotna laureatka “Szansy na sukces” (repertuar Violetty Villas i musicalu “Metro”). Była wokalistką zespołu HA-DWA-O!, z którym nagrała album “Cud” (Soliton/EMI Music Poland). Ma na koncie dwie solowe płyty “Na wiedno” oraz “Velevetka” utrzymane w popowo-folkowym stylu.
Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Gdańsku (Dyrygentura Chóralna oraz Wokalistyka).

 


Paweł KOŃJO Konnak

Artysta multimedialny z Kaszub. Poeta, konferansjer, komik. Wspólnie ze Skibą prowadził w latach 90. słynnym program “Lalamido” (TVP 2) oraz “Akademię Końja i Skiby” (TVP 2), a w 2007 roku program “Skibomagiel” (Tele 5). Autor książek poświęconych sztuce alternatywnej lat 80. nominowany do nagrody literackiej NIKE w 2009 roku. Występował w wielu teledyskach i prowadził setki wielkich imprez muzycznych i festiwali. Wspólnie ze Skibą tworzy niepowtarzalny duet rewiowy.

 


Mirosław Elimer

laureat i finalista telewizyjnej “Drogi do gwiazd”. Świetny wokalista, widowiskowy interpretator piosenek Freddiego Mercurego z grupy Queen. Doskonale sprawdza się podczas eventów firmowych i na imprezach plenerowych. Wspólnie ze Skiba tworzy zabawny duet sceniczny.

 


Duet Gremplina

Jarosław Janiszewski to znany wokalista zespołu Czarno Czarni i Bielizna, autor takich przebojów jak “Nogi”, “Trąbo Twist” “Jedzą rybę” i wielu innych. Wraz z gitarzystą Jarosław Ziętkiem tworzą Duet Gremplina, w którym parodiują znane przeboje muzyki pop i prezentują je w oryginalnych wersjach (często z zupełnie innymi tekstami). Wyśmiewają muzycznie wszystko i wszystkich od Ricky Martina po polskich wykonawców takich jak Wilki czy gwiazdę disco polo grupę Boys.

 


Osobnym programem który proponujemy z udziałem SKIBY jest NOC BURLESKI z towarzyszeniem grupy tancerek z Poznania REVEL (znane m.in. z programu Telewizji Polsat “Got to dance”),

które wykonują program taneczny w zmysłowych strojach nawiązujących do stylu burleski. Program zbudowany jest z eleganckiej konferansjerki, celnych dowcipów i wykwintnych układów tanecznych (każdy w innej choreografii i strojach).

W sprawach występów Krzysztofa Skiby i programu SKIBA SHOW prosimy o kontakt z menadżerem:

Michał Marcinkowski
Impresariat Artystyczny Impresariusz.pl
tel: 791 555 276
mail: biuro@impresiariusz.pl

 

Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.