Big Cyc w trasie

Udostępnij na:

W maju załoga Big Cyca pojawiła sie na wielu koncertach juvenaliowych. Zagraliśmy dla studentów duże plenerowe koncerty w Rybniku, Bydgoszczy i Krakowie.

Pojawiliśmy się także na miejskiej imprezie w Jaworzynie Śląskiej koło Wrocławia. W Gdańsku na Targu Węglowym w centrum miasta Big Cyc zagrał obok Oddziału Zamkniętego, Kukiza i Lady Pank. Ten koncert zgromadził rekordową widownię ponad 30 tysięcy widzów. Dżej Dżej gościnnie zaśpiewał z Oddziałem Zamkniętym, a w trakcie koncertu Big Cyca w numerach „Berlin Zachodni” i „Jak słodko zostać świrem” pojawił się na gitarze syn Skiby – Tytus.

Na wszystkich tych imprezach obok starych hitów zespół prezentował także nowe kawałki z płyty „Jesteśmy najlepsi”. Przed nami kolejne koncerty. Tym razem zapraszamy 30.05 do Katowic (koncert przy ulicy Radockiego) i 31.05 do Aleksandrowa Łódzkiego (stadion MOSIR przy ul. 11 listopada).

Zobacz podobne wpisy:
Scroll to Top

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.