Adrian Nuda na w-topie!

Udostępnij na:

Wiadomości z pierwszej ręki i drugiej nogi (21)

JESTEŚMY URATOWANI

Prezydent Andrzej “Adrian” Nuda głośno krzycząc do ściany w toalecie, podpisał ustawę na mocy, której koronawirus nie może atakować Polaków. Wirus przestraszył się mocy podpisu Tego Który Nigdy Nie Odmawia i przestał zadzierać głowę wtapiając się ze strachu w społeczeństwo.

BĘDĄ MASKI

Naczelny Prezes Państwa, Marszałek PiS, Generał Hejtu, Główny Inspektor Sanitarny Partii, Pierwszy Sekretarz Mgły Smoleńskiej, Przywódca Prawdziwych Polaków Jarosław Kaczyński przyłączył sie do akcji “zostań w domu pod kołdrą” i od trzech tygodni w piwnicy rudery na Żoliborzu wraz z zaprzyjaźnioną hafciarką z Podkarpacia Józefiną Ociepką (która mu pierze gatki i robi obiadki) łapie przy pomocy pułapek na myszy wirusy w komputerze i szyje ozdobne maski dla kotów.

WRACA PRL

Kontrowersyjna szefowa sztabu wyborczego Notariusza Andrzeja – Jolanta Turczynowicz-Kieryłło zrezygnowała ze swojej funkcji ze względu na stan zdrowia. Dawno nie słyszeliśmy tej wyświechtanej formułki. W czasach PRL strącani z cokołów partyjni bonzowie tacy jak Bierut, Gomułka czy Gierek tracili swe posady zawsze “ze względu na stan zdrowia”. Teraz gdy PiS robi nam “wirusowy stan wyjątkowy” ten komunistyczny zwyczaj jak widać wraca. Tylko czekać kiedy odetną Internet. Srajtaśmy już nie ma.

NIE KUPIĄ NAS!

Unia Europejska zapowiedziała, że przekaże Polsce 32 mld na walkę z koronawirusem. Oczywiście nie przyjmiemy tej jałmużny. Nasz dzielny przywódca, Pierwszy Prawnik i obrońca Konstytucji Andrzej Duda powiedział przecież podczas pamiętnego spotkania z mieszkańcami Leżajska na Podkarpaciu żeby Unia się od nas odczepiła i dała nam spokój. Zdaniem prezydenta – UE to jakaś “wyimaginowana wspólnota”. Leżajsk to dobre piwo i musiało Adrianowi smakować.

A JEDNAK WEŹMIEMY SZMAL

Jak ujawnił dziennik Fakt rząd planuje zakup 210 luksusowych limuzyn na własne potrzeby. To idealna pora na takli zakup, bo jak poinformowali przedstawiciele ministra zdrowia drogie limuzyny chronią przed zarażeniem wirusem. Prawdopodobnie zakupu dokona się z tej puli co na walkę z Covid-19 przelała nam Unia. Akcja zakupu drogich aut przebiega pod kryptonimem: “Wirus cię ominie. gdy się wozisz w limuzynie”.

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.