Big Cyc w trasie

Udostępnij na:

Od początku maja trwa trasa koncertów plenerowych zespołu Big Cyc. Promujemy na tych koncertach swoją najnowszą płytę „Czarne słońce narodu”. Płyta to muzyczne odreagowanie „dobrej zmiany”.

Mocne, rockowe protest songi wpadają w ucho i entuzjastycznie przyjmowane są przez publiczność. Oczywiście podczas koncertów nie brakuje też zestawu wszystkich starych przebojów Big Cyca. Za nami świetne koncerty w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Opolu, Wrocławiu i Kłodawie. Rekordowym koncertem okazał się koncert w Warszawie (zakończenie manifestacji antyrządowej) na którym było ponad sto tysięcy ludzi. Najbardziej widowiskowym okazał się koncert na Eleven Bike Fest we Wrocławiu gdzie koncert zespołu ubarwiały pokazy pirotechniczne.

Przed nami seria kolejnych koncertów plenerowych, na które serdecznie zapraszamy. Niebawem zawitamy do Strzelec Opolskich, Paczkowa, Rawicza, Rudnej koło Legnicy, Margonina, Końskowoli, Czerska, Sokołowa Małopolskiego, Mszany Dolnej i wielu innych miejscowości. Dokładna rozpiska trasy na www.bigcyc.pl

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.