Kapuś autorytetem „Niezłomnych”

Udostępnij na:

Portal informacyjno historyczny Niezłomni.com dał sygnał do nagonki na moją osobę publikując wpis Leszka Żebrowskiego na mój temat. Pan Leszek Żebrowski opluł mnie koncertowo jako osobę, która raczyła napisać kilka nieprzychylnych zdań o wojennej kolaboracji kierownictwa Narodowych Sił Zbrojnych z okupantem. Fakt współpracy NSZ z gestapo i Wehrmachtem jest potwierdzony przez raporty dowódców Armii Krajowej takich jak generał Stefan Rowecki Grot czy płk Jan Zientarski (dowódca okręgu Kielce AK) i wielu innych.

Nie sposób zarzucić dowódcom AK że byli lewakami czy że sympatyzują z PO. Portal Niezłomni.com publikując napaść Żebrowskiego na moją osobę uruchomił całą lawinę wyzwisk w moim kierunku. Niestety Niezłomni publikując atak Żebrowskiego na mnie okazali się totalnymi złamasami. Leszek Żebrowski to jak wykazują dokumenty pozyskane z zasobów archiwalnych IPN zarejestrowany 7 marca 1982 tajny współpracownik komunistycznej Służby Bezpieczeństwa. Kapuś Jaruzelskiego i Kiszczaka jest dla Niezłomnych „autorytetem”. Gdy pan Żebrowski spotykał się w warszawskiej kawiarni „Na rozdrożu” z ppor. Gierałtem, pił za pieniądze SB luksusową kawkę i koniaczki ochoczo donosząc na kolegów, ja walczyłem o wolną Polskę. Siedziałem w pierdlu i byłem wielokrotnie zatrzymywany przez SB z powodu swoich antykomunistycznych aktywności.

Poniżej publikuje link do teczki Leszka Żebrowskiego. Można tam poczytać ciekawe rzeczy np. jak agent o kryptonimie „Leszek” doradza SB zwalczać opozycję, wprowadzenie stanu wojennego uważa za „dobrodziejstwo”, jest zdania, że niektórych działaczy podziemia każe się zbyt MAŁO surowo. Można dowiedzieć się także, iż Leszek Żebrowski współpracuje „chętnie” oraz, że został przeszkolony z zasad konspiracji przez oficera SB. NIEZŁOMNI! Oto jaki wspaniały „patriota” jest publikowany na Waszym portalu.

Możemy (a nawet powinniśmy) spierać się o bolesne karty polskiej historii. Możemy nawet spierać się ostro. Nie pozwolę jednak aby kwestionować mój patriotyzm rękami komunistycznego agenta. Wasz portal czytają młodzi ludzie i oni nie powinni mieć takich wzorców jak Leszek Żebrowski.Dokument.

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.