KOLEJNE SZYBKIE STRZAŁY SKIBY

Udostępnij na:

NASZA KASZA

COFKA. Publicysta Ziemniakiewicz , który się ziemniakom i kulturze nie kłaniał , wybitny przedstawiciel pato prawicy, nie został wpuszczony do Anglii. Podobno miał mieć spotkanie z Dyzmą w Oxfordzie.

TRADYCJA COFKI. Wcześniej lewacy z Korony Brytyjskiej z Królową i konserwatywnym rządem na czele, nie chcieli mieć u siebie takich anty myślicieli jak Jacek Międlar (były ksiądz miłośnik Żydów, ale nieżywych) i Marian Kowalski (działacz narodowy, ochroniarz z dyskoteki i kandydat na prezydenta z wykształceniem podstawowym i poparciem 0.52 %. Co ciekawe w Lublinie, gdzie Kowalski mieszka i tam znajduje się jego matecznik, nie udało mu się zostać nawet radnym, a chciał robić politykę w Anglii.

MARIUSZE KRÓLOWIE PORNO. Na miejscu Brytoli, ja bym rozszerzył tę wspaniałą listę i nie wpuszczał na Wyspę dwóch Mariuszów, Kamińskiego i Błaszczaka. Cholera wie jakie fotki mają w swoich telefonach? Może takie z gołym koniem lub krową bez biustonosza?

PUSH KLER. Jest pomysł co robić z dziećmi uchodźców, którzy już przeniknęli na teren Polski. Grupa księży z filmów braci Sekielskich, zaoferowała swoją pomoc i czułą opiekę nad maleństwami. Interesują ich głównie takie szkraby do lat trzynastu. Rząd rozważa tę propozycję w ramach strategii pościelowej push back.

WIELKIE OTWARCIE. W Uhowie koło Łap odbyła się wspaniała ceremonia otwarcia wiaduktu. Wiadukt ma 130 metrów długości. Wstęgę przecinało (jak obliczyły media) 28 urzędników. Przy takim rozkwicie biurokracji za kilka lat będzie odwrotnie. 28 metrowy mostek otworzy 130 urzędników.

A tymczasem zapraszam na moje najbliższe spektakle komediowe w stylu STAND UP COMEDY.
8.10 (piątek) INOWROCŁAW (Restauracja Saline ul. Solankowa 17. Start godz. 19.00).
10.10 (niedziela) BIAŁYSTOK (NieTeatr ul. Sienkiewicza 4. Start godz. 19.00)

Zobacz podobne wpisy:

Hope Fest

Już w najbliższą niedzielę 26.01 zapraszam na świetny festiwal w Gdańsku, robiony przez młodych ludzi

Czytaj więcej »
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.