Mały fiat, cwany numer…

Udostępnij na:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zadzwonił facet i powiedział, że kręci krótki filmik do Internetu o małym fiacie 126 p i chciałby wykorzystać fragment piosenki „Mały fiat” Big Cyca. Myślałem, że to jest jakiś fan zabytkowej motoryzacji. Powiedziałem, że ma zgodę niech tylko opłaci ZAiKS. Tymczasem okazało się, że ten „fan motoryzacji” to poseł PIS Zbigniew Gryglas, kandydat do parlamentu UE, który wykorzystał piosenkę do swojego filmu wyborczego.

W filmie są rzeczywiście dwa zdania na temat małego fiata, którym poseł zjechał pół Europy, ale przede wszystkim jest to reklama polityczna, na co nie było mojej zgody, ani zgody zespołu.Panie pośle Gryglas! To nie jest w porządku! To jest skandal! Jeżeli Pan chce działać tak podstępnie i cwaniacko w UE, jak przy okazji tej sprawy z filmikiem o „motoryzacji” , to mam nadzieję, że przegra Pan te wybory.

A tak przy okazji, to nie wiem, co jest z tymi ludźmi z PiS? Z jednej strony strasznie nas zwalczają, a z drugiej wykorzystują nasze piosenki. Najpierw TVP Info wzięło sobie piosenkę „Jak słodko zostać świrem” do propagandowego materiału, a teraz poseł Gryglas do spotu wyborczego. Zwariować można!Do sądu nie pójdę, bo mam już dwa procesy z TVP i prezesem Jackiem Kurskim, ale niech wszyscy wiedzą, że posła Gryglasa i jego cwanych metod nie popieramy…. Proszę o udostępnianie tego postu.#bigcyc #zbigniewgryglas #pis