Mikołaj dla Daniela

Udostępnij na:

W miniony weekend święty Mikołaj miał sporo roboty, ale mimo nawału pracy odwiedził w szpitalu starego kumpla Big Cyca Daniela Grombika. Elfy donoszą, że komputer Daniela wzbogacił się o nowe dyski komputerowe i pamięć, której zazdroszczą Danielowi największe centra kosmiczne NASA, IPN i PKP.

Daniel, który od wielu lat choruje na rzadką chorobę genetyczną fibrodysplazję i który od 9 lat leży w szpitalu w Gryfowie Śląskim, tylko dzięki komputerowi kontaktuje się z całym światem i może mieć trochę rozrywki.

Big Cyc, a wraz z zespołem jego fani, od kilku lat wspólnie wspieramy Daniela. Zabraliśmy Daniela na plenerowy koncert zespołu we Wrocławiu, zgromadziliśmy dla niego poważną kolekcję płyt, gier i filmów na DVD. Ostatnio kupiliśmy mu specjalistyczne łóżko medyczne oraz materac i szafkę. Dzięki ekipie z Przemkowa i Dominikowi Karneyowi Daniel ma nowy ekran. Teraz doposażyliśmy komputer Daniela w super pamięć i dyski.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Daniela i Big Cyca. Na najnowszy prezent złożyli się: Artur Gostek, Arek Franek, Patryk Jasic, Jurek Nowak, Grzegorz Person, Norbert Niedojadło oraz ekipa Big Cyc.

Pamiętajcie o Danielu i piszcie do niego listy! Daniel nie może zostać na święta sam! Na zdjęciu: Daniel Grombik i zespół Big Cyc w trakcie koncertu na Eleven Bike Fest w 2018.

 

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.