Uwaga smakosze!

Udostępnij na:

Już od kilku dni jest dostępne na rynku nowe piwo firmowane nazwą Big Cyc. Polecamy je wszystkim fanom rocka i podajemy szczegóły tej jakże pysznej oferty. Piwo dostępne jest w trzech smakach. Bardzo mocnym zawodnikiem w tej kolekcji jest klasyczny ciemny lager. To piwo o złożonym, słodowym smaku pochodzącym z pięciu rodzajów słodu użytych do jego produkcji. Piwo ciemne filtrowane i pasteryzowane. Zawartość alkoholu 5,6 proc. Cieszy zmysły podniebienia – to nie piwo dla jelenia.

Drugim w kolekcji zawodnikiem jest piwo górnej fermentacji. To piwo idealne na upalne dni, orzeźwiające, lekkie , styl American Wheat z aromatami nowozelandzkich odmian słodu. Pasteryzowane. Zawartość alkoholu 5,0 proc. Idealne dla wyrafinowanych smakoszy szukających tajemniczej muzycznej nuty. To piwo rockowe, poprawia humor, otwiera głowę.Królem tej kolekcji jest piwo jasne pełne. Nazwa „pełne” najbardziej chyba pasuje do Big Cyca. To solidny, rasowy lager o pełnym smaku, warzony z wykorzystaniem otwartej metody fermentacji . Piwo jasne, filtrowane, pasteryzowane. Najmocniejszy alkoholowo w tej kolekcji trunek (6,2 procent alk.) Pije go rockman i zakonnica bo wszystkich zachwyca piwo Big Cyca!

Producentem wszystkich piw Big Cyca jest Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli. Jest to browar z dużymi tradycjami (kiedyś produkowano tu piwo łódzkie, dzisiaj takie gatunki jak np. Piwo Pomorskie czy ceniony przez piwoszy Anstadt). Browar posiada wszystkie europejskie certyfikaty. W odróżnieniu od piw koncernowych termin przydatności do spożycia produkowanego tu piwa, to 12 miesięcy. Piwo jest dostępne w sklepach i hurtowniach w całym kraju. Piwo debiutuje w tym sezonie i będzie dostępne w ciągłej sprzedaży.Polecamy! Big Cyc

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.