Wiadomości z pierwszej ręki i drugiej nogi (18)

Udostępnij na:

GĘBA NA KŁÓDKĘ
Zgodnie z techniką utrzymania władzy przez PiS, opracowaną w Instytucie Fizyki Jądrowej w Moczanach Górnych, Agata Duda milczy od pięciu lat. Podczas konwencji wyborczej męża (niczym wytrawny gangster na przesłuchaniu) też nie puściła pary z ust. Znawcy mediów twierdzą, że jej odezwanie się na jakikolwiek temat (choćby głośne powiedzenie: „dzień dobry”) mogłoby pogrążyć jej męża i na wiele lat wtrącić go za kratki.

SENSACJA PARAFIALNE
W zasadzie należało się tego spodziewać. Tylko czekałem, który z księży wypali z taką nowiną. I oto jest! Ksiądz z Wrocławia z kościoła św. Archanioła ogłosił podczas mszy, że koronawirus to kara za homoseksualizm. Skuteczną obroną przed wirusem jest zdaniem księdza gorąca modlitwa. Musiał się biedak napatrzyć w seminarium i podczas posługi kapłańskiej na liczne wybryki homoseksualne kolegów i teraz dostrzegł w chińskiej epidemii związki przyczynowo skutkowe. Tajemnicą księdza pozostaje zagadka dlaczego bóg katolików, za grzechy rozpustników takich jak arcybiskupi Paetz i Wesołowski, ksiądz Jankowski, czy bohater słynnej „Sodomii” Frederica Martela kardynał Dziwisz ze swoim kamerdynerem, karze taoistów i buddystów z Chin? Może katolicki bóg jest małostkowy i nie lubi jak ktoś na niego krzywo patrzy?

CZTERY PENSJE SZERYFA
Szeryf Ziobro sam powinien się złapać i zamknąć. Okazuje się, że ten orędownik karania wszystkich wokół, sam naciąga prawo i pobiera cztery pensje naraz. Zbigniew Zero kroi państwo jako minister, prokurator generalny, poseł i członek KRS. Brakuje tylko aby kasował za bycie Prymasem i za hot dogi na dworcu kolejowym. Pewne złe nawyki i przyzwyczajenia wynosi się z d0omu. A Ziobro ma w domu, żonę, która kumplowała się z gangsterami takimi jak Broda i inni bohaterzy kronik kryminalnych. To co się teraz dziwić, że pan minister nabrał łapczywości i cwaniackich manier chłopaków z półświatka?

BICIE W STYLU GLAMOUR
Są już pierwsze efekty twórczości literackiej i filmowej Blanki Lipińskiej. W Portugalii pewien mężczyzna brutalnie zgwałcił i pobił 18-letnią Polkę. Niezorientowanym warto przypomnieć, że seria powieści Blanki to historia porwanej i gwałconej Polki, której z czasem gwałty brutalnego gangstera zaczynają się podobać. W Polsce książki Blanki biją nie tylko po oczach, ale biją przede wszystkim rekordy popularności wśród pań, których życie seksualne stało się nudne i sztampowe. Twórczość Blanki Lipińskiej (już nie tylko książki, ale także film) to gloryfikacja gwałtu i przemocy, ale czytelniczkom najwyraźniej to nie przeszkadza, bo one też by chciały oberwać od jakiegoś przystojniaka. Zdaniem ekspertów dzięki Blance kobiety regularnie bite w patologicznych związkach (podopieczne tzw. niebieskiej linii), nagle z kategorii „prześladowane” awansowały do kategorii „modne i nowoczesne”.

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.