POLSKI TROP

Udostępnij na:
POLSKI TROP czyli jak PiS maczał palce w umywalce

Koronawirus albo tajna Kacza Zupa

Uwaga! Tekst ma charakter satyryczny. Logikę rozumowania zastosowano wzorując się na wypracowanej przez lata teorii “zamachu” w Smoleńsku.

Zespół niezależnych naukowców, z których żaden nie zajmował się naukowo wirusami, ale za to dwóch było w dzieciństwie chorych na grypę, a jeden na mózg, opracował skrywany przez PiS raport, który niezbicie dowodzi, że wirus, który pojawił się w Wuhan jest efektem wspólnych działań polskiego wywiadu i chińskich producentów telefonów.
Oto najważniejsze punkty tego raportu, który dotarł do nas droga okrężną przez Alaskę, Radom, Ciechanów i Nowy York.

Główna teza raportu:
PiS wymyślił wspólnie z Chińczykami koronawirusa, aby Jarosławowi Prezesowi Wszystkich Polaków wreszcie zamontowali skrzynkę pocztową przy jego walącej się szopie na Żoliborzu.

Dowody.
1. Morawiecki jako doradca Tuska, na nagraniach u Sowy puszcza farbę o tym, że ludzie powinni pracować “za miskę ryżu”. Trop chiński jest aż nadto oczywisty.

2. Szef gabinetu politycznego premiera z wykształcenia perukarz Marek Suski od lat w imieniu PiS prowadzi ożywione kontakty z Chińczykami. Bywał w Chinach wielokrotnie (Przypadek? Nie sadzę!). Miał chiński telefon Huawei p9. Jest znajomym carycy Katarzyny II. To on prawdopodobnie jest mózgiem tej koronkowej operacji.

3. Jarosław Kaczyński od zawsze marzył o skrzynce na listy na swoim domu. Niestety władze komunistyczne złośliwie i w ramach represji za jego odważną działalność opozycyjną pozbawiły go tej skrzynki, w czym maczały palce tajne służby takie jak SB , ale także osobiście Tusk, Bruce Lee i Mao Tse Tung.

4. W tajnym laboratorium w Chinach Suski wspólnie z grupą chińskich biznesmenów pozyskuje wirusa na bazie jednej ze swoich starych peruk z czasów, gdy pracował w Teatrze Wielkim jako garderobiany.

5. W czasie gdy Suski zatrudniony jest w Teatrze Wielkim jest tam (kolejny przypadek?) wystawiana słynna opera Pucciniego Madame Butterfly, której akcja jak wiadomo toczy się w chińskim porcie Nagasaki. Autorzy raportu są pewni, że był to tylko pretekst aby nawiązać współpracę z chińskim wywiadem i chińskimi przyprawami.

6. Polityk PiS Ryszard Terlecki jak nawącha się butaprenu to podobny jest do nietoperza i ma chińskie, gumowe klapki Kubota pod prysznic.

7. Przed wirusem rudera Jarosława Kaczyńskiego pozbawiona była skrzynki na listy. Wkrótce po dotarciu wirusa do Warszawy skrzynka się pojawiła i już teraz można przesyłać listy i karty wyborcze do tej meliny. Co jest jednoznacznym dowodem na wiadomo co.

8. Aktor Marek Kondrat dawno temu wystąpił w filmie pod tytułem “Historia żółtej ciżemki” co jest kolejnym dowodem na to, że powiązani z branżą filmową bracia Kaczyńscy (film “O dwóch takich co ukradli księżyc”) w dzieciństwie przechodzili tylko na żółtym świetle.

9. Elżbieta Witek i Beata Szydło w czasach młodości jadły chińskie zupki i chodziły w chińskich trampkach co domyka wyraźnie układ z wyprodukowaniem wirusa.

10. dowód na zdjęciu:
Chiński łącznik Suskiego z Szanghaju Ski-bo min po operacji plastycznej twarzy mającej upodobnić go do pingwina.

Zobacz podobne felietony:

JEST DOBRZE!

W każdej, nawet beznadziejnej sytuacji należy szukać pozytywów. Zespół psychologów pod kierownictwem doktora Antoniego Kowadło

Czytaj więcej »
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.