Premiera Oranżady PRL

Udostępnij na:

Skiba wraz z pamiętną ekipą programu Lalamido pojawił się w Warszawie 20.05 by promować swój najnowszy hit z krainy napojów gazowanych „Oranżadę PRL”. Z tej okazji na plaży przy restauracji Banjaluca w centrum Warszawy zorganizowano plażowy piknik w stylu retro.

Końjo i Skiba przebrani za ekspedientów sklepowych z minionej epoki zabawiali widzów żartami i częstowali oranżadą w trzech kolorach. Słynna stylistka Wiganna Papina urządziła ekscentryczny pokaz mody w trakcie którego modelki prezentowały stroje zrobione z owoców i warzyw.

Premiera ORANZADY PRL, restauracja Banjaluca, 20.05.2015, fot. WBF/Marek Kudelski na zdj. Wiganna Papina, Krzysztof Skiba

 

Krzysztof Drabik mistrz Europy barmanów we freestyle żonglował oranżadą, a sobowtór Freddy Mercurego śpiewał hity zespołu Queen. Na imprezie pojawili się m.in. Norbi, Michał Milowicz, Andrzej Najman, KASA, Ryszard Kalisz, Rafał Mohr, DJ Pawelec i znany rysownik Edward Lutczyn. Wszyscy napili się oranżady i bardzo ją chwalili. Smakowano także zakąski i dania kuchni bałkańskiej serwowanej przez restaurację Banjaluca (ul. Szkolna 2/4). Oranżada Skiby już niebawem będzie dostępna w sklepach sieci Netto.

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.