SKIBA w „Tyle wizji”

Udostępnij na:

Informuję wszem i wobec, iż jest prawdą, że na prośbę i zaproszenie Marcina Wolskiego zgodziłem się wziąć udział w programie satyrycznym TVP Info „W tyle wizji”. Program wystartował 1 kwietnia, a od 04.04 już na antenie kolejne odcinki. 05.04 we wtorek o godz. 21.50 odcinek z moim udziałem. Na żywo i raczej na wesoło komentujemy bieżące wydarzenia.

Program ma być kontaktowy i można wysyłać do nas maile, SMSy, a także dzwonić. Mam świadomość, że TVP Info to w tej chwili telewizja mocno sprzyjająca władzy, a moje poglądy są zdecydowanie anty PiS. Czy z tej konfrontacji na antenie wyjdzie coś ciekawego i zabawnego? Mam nadzieję! Nieobecni nie mają racji więc idę do programu.

A po za tym, co za radość wygłosić kilka uszczypliwych dla władzy kwestii na salonach PiS. Póki nie ma stanu wojennego i czołgów na ulicach, uważam, że zaproszenia od TVP trzeba przyjmować, w końcu cały czas jest to jeszcze PUBLICZNA telewizja.

A co będzie? Zobaczymy. Plany związane z nowym programem są jak zawsze ambitne, a satyra powinna uderzać w głupotę bez względu na przynależność partyjną. Albo mnie wywalą z hukiem z programu, albo sam zrezygnuję, gdy dojdę do wniosku, że nie ma sensu być liskiem figowym dla propagandy. Informację o programie można znaleźć pod następującym linkiem.

Zobacz podobne wpisy:
Przewiń do góry

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami ze Skibą oraz wszystkimi ważnymi nowinkami.